Львівські санкарі стали призерами на ІV етапі Кубка світу з натурбану

Понеділок, 23 січня 2017, 17:33
Змагання серед юніорів проходило в Німеччині, де екіпажу зі Львова вдалось вибороти “бронзу”.

У неділю, 22 січня, в німецькому Унтераммергау завершився ІV етап Кубка світу з санного спорту на натуральних трасах серед юніорів (фінал), в якому брали участь спортсмени з Львівщини. Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.

За словами заступниці начальника управління фізичної культури та спорту Оксани Вацеби, молоді санкарі з Львівщини — Андрій Демчук та Мирослав Ленько — посіли почесну третю сходинку на Кубку світу, де поступилися по часу на двомісних санях лише австрійцям та італійцям.

В одномісних санях Вікторія Яриніч фінішувала 13 серед юніорок; а серед юнаків Андрій Демчук був 10; Мирослав Ленько – 18; Андрій Гірняк – 27.