На Дрогобиччині відкрили реконструйований басейн (ФОТО)

Євгенія Пласконь  |  Четвер, 19 січня 2017, 20:27
Участь у заході взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та голова Львівської облради Олександр Ганущин.
На Дрогобиччині відкрили реконструйований басейн (ФОТО)

Сьогодні, 19 січня, у експлуатацію Дрогобицької ДЮСШ ім. І. Боберського здали реконструйований басейн. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

"Для мене дуже важливо, що ми сьогодні продемонстрували людям успіхи, бо їм зараз дуже складно, є багато проблем. Але коли ми відкриваємо нові школи, нові садочки, нові басейни та ремонтуємо дороги, то це відроджує віру людей у нашу державу і в наше майбутнє", - зауважив голова Львівської ОДА, Олег Синютка.

До урочистого відкриття долучились ветерани спорту Дрогобиччини, юні спортсмени та громадяни, які мали змогу побачити здобутки вихованців дитячо-юнацької спортивної школи та бути присутніми на врученні Подяки голови ЛОДА трудовому колективу ДЮСШ імені Івана Боберського.

Інструктор-методист ДЮСШ Олександр Голуб отримав годинник “Від голови облдержадміністрації”.

На реконструкцію басейну у минулому році було виділено та освоєно 9 мільйонів 900 тисяч гривень -  від Державного фонду регіонального розвитку, держбюджету та місцевого бюджету.

comments powered by HyperComments