На Львівщині через погодні умови рейсовий автобус злетів у кювет
Субота, 14 січня 2017, 16:09
Рятувальники витягували транспорт на Яворівщині.
13 січня рятувальники відділення ДПРП-60 виїхали на місце події поблизу с. Великополе Яворівського району. На автодорозі місцевого значення Івано-Франково — Великополе рейсовий автобус “Еталон” з’їхав у кювет. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС у Львівській області.
Причиною такої ситуації з автобусом, що курсував за напрямом “Львів-Затока” стала ожеледиця, яка виникла на дорозі через непогоду.
Транспорт витягнули з кювету за допомогою буксирувального тросу. В автобусі перебувало 30 людей, ніхто не постраждав.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments