На Львівщині затримали крадія спиртного
Євгенія Пласконь | Вівторок, 10 січня 2017, 18:03
За два дні чоловік виніс із магазину вісім пляшок різних алкогольних напоїв.
9 січня до Червоноградського відділу поліції звернулась працівниця місцевого магазину, яка повідомила про крадіжку коньяку з торговельного прилавку. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.
Як встановили правоохоронці, до крадіжки був причетний 30-річний місцевий мешканець, який викрав не лише дві пляшки коньяку «Ужгород» 9 січня, але й шість інших напоїв напередодні: дві пляшки лікеру «Шеріданс», дві пляшки коньяку «Закарпатський», пляшку «Мартіні Біанко» та коньяк «Легенда Тбілісі». Сума завданих збитків становить майже 1200 гривень.
За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження, максимальне покарання за яке — до п’яти років позбавлення волі.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments