У Львові нетверезі пасажири напали на водія таксі
Андріана Кирик | Понеділок, 2 січня 2017, 10:22
П’яні пасажири викликали таксі та напали на водія «Оптимального».
Невідомі викликали таксі, напали на водія та пошкодили машину.
Як повідомляє Варта 1 інцидент трапився 1 січня близько 19.00 на вулиці Ковжуна,2. П’яні пасажири викликали таксі та напали на водія «Оптимального».
«Сьогодні по вулиці Ковжуна, 2 поблизу кафе «Ренесанс» близько 19. 00 год. було здійснено напад на водія таксі «Оптимальне» п’яними пасажирами та пошкоджено машину. Можливо хтось мимохіть став свідком події та зареєстрував ситуацію на телефон чи реєстратор. Прохання відгукнутись. Будь-яка інформація буде важлива. Дякую.»,-йдеться у повідомленні.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments