На Львівщині завершили прийом мікропроектів

Олег Довганик  |  П'ятниця, 30 грудня 2016, 17:59
Цьогоріч конкурс має низку особливостей та нововведень
На Львівщині завершили прийом мікропроектів

Секретаріат конкурсної ради завершив прийом заявок на участь в обласному конкурсі завершено.

Про це у Фейсбуці повідомив депутат Львівської обласної ради Іван Собко.

"Скажу єдине - конкурсантів буде більше, ніж у 2016 році, а було їх 1419. Ми опрацювали порядковий номер заявки 1100. І дали всім реєстраційні номери. Всім, кому не прийшло - прийде 2-4 січня 2017 року. Бажаємо, щоб Вам прийшов реєстраційний номер, а не відмова", - написав Собко.

Він також відзначив, що "ми зробили все, щоб максимально спростити Вам подачу документів, хто дотягнув до 29-30 не ображайтесь, що не змогли перевірити Ваші заявки - фізично неможливо".

Нагадаємо, на Львівщині стартував конкурс мікропроектів на 2017 рік.

Цьогоріч він має низку особливостей та нововведень. Зокрема, передбачається виключно електронна подача заявок, а граничну вартість одного проекту збільшено до 400 тисяч гривень.

З цих коштів 50% становить субвенція з обласного бюджету. До 45% – це кошти місцевого бюджету (сільського, міського, районного). А 5% - має бути мінімальний обов’язковий небюджетний внесок конкурсанта (якщо внесок буде від 6% і більше – мікропроект отримає додатково від 3 до 15 балів згідно з таблицею оцінювання).

Учасниками конкурсу можуть бути: органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи громадян, органи місцевого самоврядування (крім районних рад).

Ще одна особливість цьогорічного конкурсу - розширений перелік пріоритетів, зазначає прес-служба Львівської облради.

Подавати мікропроекти по:

-освітній галузі (середні та позашкільні навчальні заклади) – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря;

- ДНЗ – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря;

- заклади охорони здоров’я – (лікарні центральні, міські, міські, центральні районні, районні, ФАПи, амбулаторії сімейної медицини, центри первинної медико-санітарної допомог) – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання;

- Народні доми – реконструкція, капітальний ремонт та енергозбереження;

- Вуличне освітлення – будівництво, реконструкція та капітальний ремонт;

- Інші пріоритети (проекти, що не дублюються діючими обласними програмами).

Уже протягом січня незалежна експертна комісія оцінюватиме подані мікропроекти за спеціальною шкалою. За їх результатами  секретаріат Конкурсної ради сформує рейтинг мікропроектів. У межах визначеного обласною радою бюджету на реалізацію програми Конкурсна рада проведе розподіл коштів між пріоритетами та визначить потенційних переможців.

До 20 березня 2017 року потенційні переможці зобов’язані подати документи, які підтверджують наявність співфінансування з місцевого бюджету (скан-копії рішення сесії, виконкому).

Зазначимо, якщо цих документів не буде, мікропроект автоматично вилучається з числа потенційних переможців.

comments powered by HyperComments