Гірникам Львівщини виплатили частину зарплати за грудень
Андріана Кирик | П'ятниця, 30 грудня 2016, 12:52
Заборгованості по зарплаті гірникам немає.
29 грудня, на рахунки ДП "Львіввугілля" надійшли кошти за реалізацію товарної вугільної продукції, що дозволять виплатити гірникам ще й 10% заробітної плати за грудень.
Повідомляє прес-центр ЛОДА.
Відтак, шахтарям повністю виплаченою зарплатою за жовтень – 20%, 100% – за листопад та 10% - за грудень.
Директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Михайло Мельник заявив, що заборгованості по виплаті зарплати шахтарям немає.
Крім того, 29 грудня «Львіввугілля» одержало кошти державної підтримки у сумі 81,6 млн грн.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments