У Львівському геріатричному пансіонаті влаштували святковий концерт
Андріана Кирик | Середа, 28 грудня 2016, 12:31
Для літніх жителів пансіонату відбувся святковий концерт.
У вівторок, 27 грудня, працівники департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА навідалися до геріатричного пансіонату із святковим концертом.
Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій ЛОДА.
На меті організатори заходу мали створити різдвяний настрій та атмосферу свята у закладі.Для літніх людей влаштували новорічний концерт за участю музичного тріо Львівської обласної філармонії "Ledies".
Організатори поспілкувалися із жителями пансіонату та привітали стареньких із прийдешніми святами.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments