Львівська ТЕЦ-1 отримала нові газові пальники

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», на паровому котлі №6 (ПК-6) ТЕЦ-1, замінили газові пальники. Проведений комплекс робіт дозволить збільшити ККД котла з 90,7% до 93,0%.
Водночас, ремонтний персонал ЛМКП «Львівтеплоенерго» проводив роботи з виготовлення та заміни кубів повітропідігрівника, часткової заміни екранних труб та гинів мікроколекторів кип’ятильного пучка, на що було використано 10 т труб.
Також було проведено роботи з відновлення обмурівки та теплової ізоляції котла.Вартість робіт склала 1 млн. 770 тис.грн без ПДВ.
Пальники були спроектовані, виготовлені та змонтовані спеціалістами ПАТ ХКП «Котлоенергопроект».
Паровий котел ст. №6 ТЕЦ-1 ЛМКП «Львівтеплоенерго» - це водотрубний однобарабанний секційний паровий котел ст. №6 фірми «Штейн-Мюллер», країна-виробник - Німеччина, 1932 року виготовлення, продуктивність - 50 т/год.