Виставку до 800-річчя Ордену домініканців відкриють у Львові
Євгенія Пласконь | Середа, 21 грудня 2016, 00:24
Прийти можуть усі охочі.
У четвер, 22 грудня, о 15:00 год Львівський музей історії релігії і Монастир домініканців у Львові запрошують відвідати спільну виставку “Святий Домінік і домініканці. 800 років духовної пригоди”.
Виставка експонуватиметься до 29 січня 2017 року.
Відвідувачам також продемонструють фільм «Святий Яцек – апостол слов’ян».
Захід відбудеться у Львівському музеї історії релігії, адреса: пл. Музейна, 1.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments