Львівські патрульні склали протокол на підлітка, що нетверезим сів за кермо
Андріана Кирик | Понеділок, 19 грудня 2016, 13:17
Підліток напідпитку керував батьківським авто
Близько 03.00 на проспекті Т.Шевченка у Львові патрульні затримали неповнолітнього, що порушував правила дорожнього руху.
Інспектори помітили, що водій керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння та запропонували водію пройти тест. Драгер показав 0.96 проміле, що в декілька раз перевищує норму.
На місце події викликали батька юнака, який є власником автомобіля, склали протокол за керування транспортним засобом напідпитку та об‘єднану постанову за порушення правил дорожнього руху і відсутність посвідчення водія.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments