На Львівщині водій-втікач збив на смерть жінку
Андріана Кирик | Четвер, 15 грудня 2016, 11:21
Смертельне ДТП трапилося на Львівщині
Внаслідок ДТП на трасі Київ-Чоп померла молода жінка. Аварія сталася близько 19 години вчора,14 грудня, неподалік перехрестя «Миколаїв-Закладна».
Водій здійснив наїзд на 34-річну жительку села Вербіж Миколаївського району і втік. Від отриманих травм жінка загинула на місці події.
Правоохоронці з’ясовують особу водія та обставини ДТП.
Наразі ведуться слідчі дії, призначено ряд експертиз.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments