Як до Львова завітало "Гуцульське Різдво" (ФОТО)
Юлія Субота | Середа, 14 грудня 2016, 19:42
У приміщенні Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького, 13 грудня, на свято Андрія Первозванного, відкрився масштабний виставковий проект "Гуцульське Різдво".
![Як до Львова завітало "Гуцульське Різдво" (ФОТО)](https://varta.com.ua/content/documents/11250/1124964/thumb-item-523x340-a4c9.jpg)
У Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького на Андрія презентували автентичну виставку із тематичною назвою "Гуцульське Різдво".
До експозиції увійшли понад п’ятсот експонатів із фондів музею та приватних колекцій, які розповідають про традиції святкування Христового народження на Гуцульщині, що охоплює також Івано-Франківську, Чернівецьку і Закарпатську області.
Тематичні експозиції виставки знайомлять із гончарством гуцулів, різьбленням, мосяжництвом, обробкою шкіри, іконою на склі. Показані народні строї гуцулів та гуцулок, музичні інструменти та зброя, представлено десятки дерев’яних хрестів та свічників.
Прийти та поринути у атмосферу справжнього свята "Гуцульське Різдво" можна до 29 січня.
Матеріали за темою:
18 липня 2024
13 липня 2024
11 липня 2024
10 липня 2024
Агнешка Гут з Щецину: знавець геральдики, "протонотаріусів" та канцелярій Західнопоморських герцогів
08 липня 2024
07 липня 2024
comments powered by HyperComments