Із 98 юних музикантів у Львові оберуть найкращих для Молодіжного симфонічного оркестру

Євгенія Пласконь  |  П'ятниця, 9 грудня 2016, 23:35
Пощастить увійти до складу оркестру лише тридцятьом дітям.
Із 98 юних музикантів у Львові оберуть найкращих для Молодіжного симфонічного оркестру

11 – 12 грудня у Львівському Палаці Потоцьких пройде прослуховування, де оберуть найталановитіших музикантів, які стануть першими учасниками Молодіжного симфонічного оркестру України. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Для участі у прослуховуванні подали заявки учні з усіх куточків України, як з великих міст, так і маленьких сіл Львівської, Київської, Херсонської, Донецької, Івано-Франківської, Хмельницької, Рівненської, Житомирської, Кіровоградської, Луганської, Дніпропетровської, Полтавської, Запорізької, Закарпатської, Волинської, Одеської, Черкаської та Сумської областей.

Створення Молодіжного симфонічного оркестру України відбувається у рамках фестивалю LvivMozArt та за сприяння Міністерства культури України та Бетховенського Фестивалю (м. Бонн, Німеччина), медіа-партнером проекту є Deutsche Welle.

«Федеративний молодіжний оркестр в якості національного молодіжного оркестру Федеративної республіки Німеччина об’єднує молодих людей з обох країн у віці від 14 до 19 років. Ми сповідуємо такі цінності, як відкритість, терпимість і діалог між культурами. Проекти в Китаї, Південній Америці, Тунісі, Мексиці та Туреччині показали нам, наскільки важливим є «будівництво мостів», які створюють молоді люди, об’єднані любов’ю до музики. Спільний оркестр з молодими українськими музикантами буде джерелом натхнення для обох сторін і, впевнені, сприятиме зближенню двох націй», - переконаний керівник Федеративного молодіжного оркестру ФРН, Зенке Лентц.

Нагадаємо, що молоді музиканти матимуть змогу грати в найпрестижніших концертних залах та вдосконалювати свою професійну майстерність під керівництвом доцентів з Берлінського філармонічного оркестру.

«Два фестивалі, які носять імена великих композиторів, Моцарта і Бетховена, планують спільний проект – створення Молодіжного симфонічного оркестру України. Це обіцяє стати подією високого мистецького рівня.  Ми дуже радіємо з того приводу, що наш фестиваль цього року звернеться до музичних традицій України, і таким чином це дозволить творчий обмін між молодими людьми двох країн – обмін, який виходить далеко за рамки суто музичні»- зазначив голова Бетховенського фестивалю, Найк Вагнер.

comments powered by HyperComments