На Львівщині завершили розслідування справи, котра «припадала» пилом 2,5 роки
Андріана Кирик | Вівторок, 6 грудня 2016, 15:22
Як у народі кажуть : під лежачий камінь вода не тече
Кримінальне провадження проти посадовця лісгоспу завершили на Львівщині. Чиновника ДП « Золочівське лісове господарство» звинувачують у протиправних діях, що принесли державі збитки на суму понад 150 тисяч гривень.
Зазначимо, що кримінальне провадження проти нього було відкрите ще 2,5 роки назад, проте справа весь цей час припадала пилюкою у слідчому відділі поліції. Було б так і до тепер, напевно, якби нею не зацікавилась прокуратура.
Відтак, подальше судове розслідування здійснювалось прокуратурою області, що завершила слідство за два місяці.
Наприкінці листопада суд виніс обвинувальний вирок посадовцю.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments