Усі сакральні пам’ятки Львівщини увійдуть до ілюстрованого каталогу

Середа, 23 листопада 2016, 18:41
Проект «Сакральна архітектура Львівщини: історія і сьогодення» – це одне з пріоритетних завдань Департамента культури, національностей у релігій ЛОДА на наступний рік.
Усі сакральні пам’ятки Львівщини увійдуть до ілюстрованого каталогу

Створення ілюстрованого каталогу усіх сакральних споруд Львівщини ініціює Департамент культури, національностей у релігій ЛОДА.

Про це на прес-конференції сьогодні, 23 листопада, розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська.

«Проект «Сакральна архітектура Львівщини: історія і сьогодення» – це одне з наших пріоритетних завдань на наступний рік. У добірці будуть зображені релігійних споруд та довідки про них, - розповіла Христина Береговська. - До укладання каталогу ми плануємо залучити провідних спеціалістів, істориків та краєзнавців».
Для того, щоб зібрати необхідну інформацію, департамент скерує спеціальну анкету  до працівників народних домів, бібліотекарів, краєзнавців та священнослужителів Львівщини.

«Вони повинні заповнити анкету інформацією та фотографіями тієї чи іншої сакральної споруди в своєму населеному пункті, - зазначила Христина Береговська. – Опісля, до архітектурних пам’яток виїжджатимуть професійні фотографи, які створять ілюстративну частину каталогу».

За словами Христини Береговської, на 2017-ий рік запланована реалізація також 5-ти обласних програм: підтримки народних домів, бібліотечних фондів, мистецьких шкіл та музейної діяльності, а також підтримки культури загалом. У планах також  підтримка національно-культурних товариств та проведення конкурсу мистецький проектів для громадських організацій.

comments powered by HyperComments