Як у Львові відзначатимуть свято Покрови

П'ятниця, 7 жовтня 2016, 11:26
Упродовж 14-16 жовтня львівський парк «Погулянка» на три дні стане епіцентром змагань між 200 школярами, які зійдуться в щорічній обласній тереновій грі «Легенда УПА імені Миколи Лемика».
Як у Львові відзначатимуть свято Покрови

Як зазначають організатори, цього року гра буде дуже символічною, адже відкриття відбудеться 14 жовтня – на велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, а також у день створення Української Повстанської Армії.

Програма «Легенди УПА імені Миколи Лемика 2016» передбачає багато новинок. Окрім вже звичних етапів: смуги перешкод, велоетапу, лазертагу, змаганнь на катамаранах, брейн-рингу з історії України, представлення команд, на цьогорічних учасників чекають нові та неочікуванні випробування – настільний футбол, команда диверсантів під час квесту та ін.

Найцікавішою ж буде квест-теренівка, приурочена легенді, яка розповідає про захоплюючі події в Погулянецькому лісі. У квесті учасників перевірять на різноманітні дисципліни, серед яких знання історії, медична та військова справи та ін. А переможці теренової гри матимуть змогу зачитати «Звернення Миколи Лемика до української молоді», розгадавши саму легенду.

Слід зазначити, що організаторами заходу є місцевий осередок «Молодіжного Націоналістичного Конгресу» і департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, звідки й надійшла ця новина.
 

comments powered by HyperComments