«Львівводоканал» підозрюють в нанесенні багатомільйонних збитків

П'ятниця, 16 вересня 2016, 18:23
Сума збитків, спричинених незаконними діями службових осіб Львівського міського комунального підприємства «Львівводоканал» становить майже 242 млн. грн.
«Львівводоканал» підозрюють в нанесенні багатомільйонних збитків

Розпочато досудове розслідування. Зокрема з’ясовано, що службові особи «Львівводоканалу» упродовж чотирьох останніх років за відсутності дозволу на спеціальне водокористування, а також із перевищенням гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин, здійснили скид з очисних споруд Львова понад 65 млн м³ каналізаційних стоків у ріку Полтва, яка є притокою транскордонної ріки Західний Буг.

Такими діями створили небезпеку для здоров'я людей та довкілля, у тому числі на території Польщі та завдали матеріальних збитків державі на загальну суму понад 6 млн грн. Крім того встановлено, що службові особи «Львівводоканалу» незаконно здійснили забір прісних підземних вод в загальній кількості понад 76 млн. м³ із 14 водозаборів, розташованих на територіях Городоцького, Золочівського, Жовківського, Пустомитівського, Стрийського та Яворівського районів Львівської області.

Сума збитків від таких дій сягає близько 236 млн грн.

За вказаними фактами 16 вересня прокуратурою Львівської області розпочаті кримінальні провадження, повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

comments powered by HyperComments