Паралімпіада-2016: львівський спортсмен став чемпіоном у фехтуванні на шаблях

Яша Томскький  |  Вівторок, 13 вересня 2016, 09:09
Українець Андрій Демчук завоював золоту медаль Паралімпіади-2016 у фехтуванні на шаблях серед спортсменів-візочників.

У фіналі шабліст зі Львова переміг угорця Річарда Освата з рахунком 15:8.

Ця золота медаль стала 21-ю для України на Іграх в Ріо-де-Жанейро і третьою протягом п'ятого дня змагань – трохи раніше золото Паралімпіади-2016 виграли фехтувальник Антон Дацко і спринтер Ігор Цвєтов.

33-річний українець Антон Дацко в індивідуальному розряді у фехтуванні на шаблях категорії В здобув перше місце у групі В. Український спортсмен виграв в очних протистояннях в опонентів із Франції 5:0, Італії 5:1, США 5:1, але поступився польському спортсмену 4:5.

Друге «золото» дня здобув Ігор Цвєтов в забігу на 200 метрів, і це стало 50-ю медаллю україни в Ріо. Ігор Цвєтов бере участь в змаганнях класу Т35 (ДЦП з незначними проблемами з балансом). Раніше він вже завоював для України одне золото, перемігши на 100-метрівці. Друге місце на дистанції у 200 метрів завоювала Оксана Ботурчук. Український легкоатлет Роман Павлик здобув «бронзу» у секторі стрибків у довжину.

Таким чином, Україна отримала 54 медалі і залишається на третьому місці у загальному заліку.