У Львові відбулась презентація українського перекладу книги Ґодзо Шіоди «Айкідо шюґьо» (ФОТО)

Валерій Шмаков  |  Четвер, 12 листопада 2015, 13:48
У Львові, в рамках 34 міжнародного семінару з йошінкан айкідо відбулась презентація українського перекладу книги Ґодзо Шіоди «Айкідо шюґьо: Гармонія в протистоянні».
У Львові відбулась презентація українського перекладу книги Ґодзо Шіоди «Айкідо шюґьо» (ФОТО)

Книга написана Ґодзо Шіодою, одним з провідних та найбільш відомих майстрів японських бойових мистецтв свого часу, та вперше вийшла друком в Японії у 1991 році.  У Львові презентував книгу сенсей, майстер йошінкан айкідо, володар 7 дану, інструктор головного офісу Йошінкан (Токіо) Жак Пайє.

У цій цінній праці сенсей Шіода розповідає про часи, які він провів тренуючись безпосередньо у засновника айкідо Моріхея Уешіби, про власний досвід, отриманий у воєнний час та про роки, коли він був керівником Йошінкану. Автор наводить багато бувальщин, що дозволяють глибше зрозуміти, як працює айкідо і як слід застосовувати його техніки.

Український переклад цієї книги – це чи не найперша спроба ознайомити українського читача з технічними аспектами, філософією та цінностями одного з традиційних японських бойових мистецтв на рідній мові. Переклад книиги Ґодзо Шіоди на українську здійснили студенти академії «Айкібудзюцу» Богдан Гула та Юрій Гула.

Нагадаємо, з 12 по 15 листопада у ВЦ «Шувар Експо» (вул. Хуторівка, 4-Б) у Львові проходить 34 міжнародний семінар з йошінкан айкідо під керівництвом сенсея Жака Пайє, організований академією традиційних самурайських бойових мистецтв «Айкібудзюцу».

Вперше така подія впроходить у формі відкритого тренування, що дасть змогу усім бажаючим відчути атмосферу АйКі на татамі.

comments powered by HyperComments