У Львові студенти ЛДФА протестували проти приєднання до ЛНУ (ФОТО)

Юлія Субота  |  Середа, 10 червня 2015, 14:29
Студенти та викладачі фінансової академії вийшли на масштабну акцію протесту.
У Львові студенти ЛДФА протестували проти приєднання до ЛНУ (ФОТО)

Сьогодні, 10 червня, студенти Львівської державної фінансової державної академії вийшли на акцію протесту проти приєднання вишу до Львівського національного університету імені Івана Франка. 

Студентів підтримали також і викладачі навчального закладу, які у разі розформування залишаться без роботи. Студенти ж не отримали жодної розяснювальної інформації з приводу причин та наслідків такого рішення.

Спудеї обурюються формою повідомлення про рішення Кабінету Міністрів, адже про рішення, яке було прийнято ще у березні, всім стало відомо лише тепер. 

Справжня Варта поспілкувалась із студентами 3-ого курсу, які розповіли, що вийшли на вулицю з протестом з власної ініціативи й вимагають не порушувати їхніх прав на отримання освіти й рахуватись із їхньою думкою.

На акції протесту звучало чимало гасел: "Не робіть для нас, без нас!", "Ми любимо ЛДФА!", "Чужого нам не треба, своє не віддамо!" та інші. Окрім цього протестувальники підготували десятки плакатів та транспорантів. 

Як складеться доля ЛДФА і чи прислухаються до думки працівників та студентів вишу, стане відомо згодом. Поки ж всі залишаються у "підвішаному" стані. 

 

 

comments powered by HyperComments