Під ЛОДА відбувся пікет хворих, що потребують гемодіалізу (ФОТО)

Юлія Субота  |  П'ятниця, 29 травня 2015, 12:45
Асоціація "Життя" ініціювала пікет під стінами ЛОДА.
Під ЛОДА відбувся пікет хворих, що потребують гемодіалізу (ФОТО)

Сьогодні, 29 травня, під стінами ЛОДА відбувся пікет за участі людей, які потребують гемодіалізу. Представники ГО БФ "Асоціація Життя" на чолі зі своїм президентом Іриною Куцьо, яка також є інвалідом І групи, вимагали від влади прислухатись до їхніх потреб та побажань.

Пікетувальники виступають проти того, щоб обладнання та витратні матеріали для Центру гемодіалізу Новояворівської лікарні, який має розпочати свою роботу наступного тижня, закупляли через фірму, яка має сумнівну репутацію.

"Попередниця цієї компанії з тими ж власниками і директором три роки тому опинилася в епіцентрі скандалу через закупівлю машин швидкої допомоги для МОЗ України. Хіба можна, нехтуючи прагненнями хворих, на кошти громади Львівщини надавати можливість наживатись компанії зі злочинним минулим", - заявляє Ірина Куцьо та надає відповідні документи, що підтверджують її слова. 

Попри те, що хворі неодноразово звертались до губернатора Львівщини Олега Синютки, він попри усні обіцянки проігнорував прохання хворих та дозволив встановлення машин, розхідні матеріали до яких не є якісними:

"У львівській області не буде одного монополіста. Будуть стояти апарати компанії "Гамбро", компанії "Фрезеніус", компанії "Бібраун" і будь-якої іншої, яка надає ці послуги. А людина, яка має потребу отримати цю послугу, буде вибирати сама, куди хоче піти", -  заявив Олег Синютка попри всі прохання та вимоги протестуючих й залишив пікетувальників ні з чим.

До слова, поки йшла тривала підготовка до відкриття новояворівського відділення, померло вже троє людей, серед яких молода жінка, адже хворі отримують гемодіаліз у порядку живої черги.

 

 

comments powered by HyperComments