Львівські феміністки вийшли на марш протесту
![Львівські феміністки вийшли на марш протесту](https://varta.com.ua/content/documents/11219/1121835/thumb-item-523x340-02f3.jpg)
Замість традиційного відзначення Міжнародного жіночого дня, львівські феміністки органзізували марш протесту та вийшли на вулиці міста із транспорантами та плакатами із вимогами гендерної рівності.
Організаторами дійства стали активістки з громадської ініціативи "Феміністична майстерня". Одним із головних гасел маршу було гасло "Права замість квітів".
Не даремно активістки вирішили вийти на марш саме до 8 березня, адже традиції святкування цього свята є справді дещо спотвореними, а кількість саркастичних малюнків на цю тему у мережі підтверджує той факт, що сама ідея возвеличення жінки лише один день на рік є абсурдною, адже вже 9 березня жінка знову у частих випадках перетворюється на прибиральницею, кухарку, посудомийку тощо.