Видовищний жіночий футбол

Юлія Субота  |  П'ятниця, 20 червня 2014, 09:11
19 червня у Львові на Арені Львів відбувся матч між жіночими збірними України та Англії. Обидві команди відзначились голами, матч завершився із рахунком 1:2, не на користь українок.

Не зважаючи на те, що жіночий футбол у нашій країні не є популярним, у порівнянні із чоловічим аналогом цього виду спорту, подивитись на матч жіночих збірних зібралось кілька тисяч людей.

У першому таймі слід відзначити хорошу гру англійок, які просто перебігали наших дівчат, у результаті чого й заштовхали два м`ячі у наші ворота, чим викликали страшенний гул на трибунах.

Проте, вже у другому таймі українки зібрались із духом та дали справжній бій суперницям, б`ючись за кожен м`яч, що у підсумку й дало результативний удар по воротах у ворота збірної Англії.

Судячи із вигуків, що час до часу лунали на арені, багато людей на жіночому футболі були вперше, і спершу мало собі уявляли, як виглядає справжній жіночий футбол високого рівня.