У Львові «Правий сектор» протестував проти вирубки Снопківського парку (ФОТО)
Як стверджує політичний референт "Правого сектора" на Львівщині Віталій Сергатюк, протягом останнього часу у Снопківському парку було вирубано 83 дерева, з яких лише 8 були сухими. За його словами, сьогодні міська влада прикривається актом виданим ще в 2012 році на вирубку 64 дерева у різних ділянках парку, проте вирубку провели чомусь в одному місці. На думку Сергатюка в цьому місці готується майданчик під елітну забудову.
«Львову потрібні зелені легені, а не нові котеджі для можновладців. Чиновники повинні відчути, що вони всього лиш наші найняті працівники, які мають дбати за майно територіальної громади, а не розбазарювати його і залишати нашим нащадках знищену екологію», - каже політичний референт "Правого сектора".
Відтак, активісти вимагають зупинити нищення парку та звільнення чиновників, які видавали відповідні дозволи – директора департаменту містобудування Львівської міськради Андрія Павліва та начальника управління екології і благоустрою Андрія Галушко. Також у парку бійці «Правого сектору» мають намір створити алею пам’яті Небесної Сотні.
Водночас, як заявив у коментарі журналістам Андрія Галушко, у Снопківському парку були вирубані лише сухі аварійні дерева, які становили небезпеку для відвідувачів. Проте, ці слова у «Правому секторі» назвали нісенітницею
«Жодної санітарної очистки не було, здорові дерева по-злодійськи зрубували та негайно спалювали прямо у парку. Та навіть зрубане дерево – це матеріальна цінність, яка актується і списується, але в жодному випадку не спалюється підпільно. Як тільки ми приїхали рбітники одразу припинили палити і засипали вогонь землею, сказавши що тут була пожежа, яку вони приїхали загасити», - розповідає Віталій Сергатюк.
У свою чергу, під міськраду сьогодні прийшли і мешканці прилеглих до парку вулиць Кримської та Кубанської. Як повідомив їхній представник Михайло Рисик, разом із незаконною вирубкою ще однією проблемою парку є засміченість. Також протягом двох років мешканці прилеглих вулиць добиваються узаконення меж парку. Окрім цього, за його словами, люди не хочуть, аби певні особи на проблемах парку створювали собі піар.