Мар'ян Гаврилів, побитий "беркутівцями" : "Звертаюсь до всіх громадян України ...

Борис Недільний  |  Вівторок, 4 лютого 2014, 13:01
Львівський фотограф Мар'ян Гаврилів був затриманий «Беркутом» на київській вулиці Грушевського 22 січня. За його ж свідченнями, разом з іншими був вивезений за межі міста, роздягнений і побитий.
Мар'ян Гаврилів, побитий  "беркутівцями" : "Звертаюсь до всіх громадян України ...

Вже з Оболонського райвідділу міліції потрапив у лікарню. 24 січня суд виніс йому вирок - 2 місяці арешту. Але через тяжкий фізичний стан  Мар'ян Гаврилів залишається в Олександрівській лікарні.  Звідти  фотограф вчора і передав через близьку людину от цього листа.

Публікуємо текст повністю:

«Я так розумію, що висвітлювати правдиву ситуацію, яка склалася в останній час в державі – протизаконно. Журналістів, фотографів б’ють, стріляють та катують, інкримінують їм масові заворушення, погроми, бунти.

Я потрапив під репресивну машину держави, яка обмежує людям право на свободу слова та мирні зібрання. Не шкодую. Я не перший і, прикро - не останній.

Я чітко усвідомлюю свою роль в суспільстві і розбудові нової, не кримінальної держави, країни з великої літери Україна.

Тут нас багато з різних куточків України: робітник з Дніпропетровська Дмитро, журналіст і маркетолог Ігор – з Києва, Андрій – маркетолог з Києва, зубний протезист Андрій з Комарного, що на Львівщині і багато інших.

Вся Україна повстала проти режиму насильства і бандитизму, проти свавілля влади.

Я фотограф-фрілансер, поїхав на Майдан висвітлювати події об’єднання України, яка стає на ноги, піднімає голову, про Михайла Гаврилюка – як нескореного козака.

Звертаюсь до всіх громадян України, а особливо – до галичан: не сидіти в теплих квартирах перед телевізором, а виходити на Майдани своїх міст і їхати на головний Майдан в Києві, виборювати своє право жити у вільній, справді незалежній державі. У мене теж є синочок і я хочу, щоб він, як і всі інші, жив у вільній, прекрасній державі і тому я поїхав на Майдан.
Дякую усім моїм друзям у Львові та Києві з усієї України, а також – з-за кордону, усім добрим людям доброї волі, ЗМІ за підтримку і допомогу, і за те, що не забуваєте нікого і мене, зокрема».

Ваш Мар’ян Гаврилів».

Мар'ян Гаврилів -  громадянин до, і  "екстреміст" -  після зустрічі з
"охоронцями права"

   

Оригінал листа Мар'яна :

 

comments powered by HyperComments