Прокуратура згадала про тварин. У Львові порушили кримінальну справу за знущання над собачками

П'ятниця, 4 травня 2012, 16:51
Міліція Львова порушила кримінальну справу за знущання над собаками за частиною першою статті 299 КК України. Як повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, це сталося після того, як прокуратура скасувала 14 незаконних постанов органів внутрішніх справ про відмову в порушенні кримінальних справ за фактом отруєння собак.

Окрім цього, прокуратурою м. Львова проведено перевірку додержання вимог Законів України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про охорону навколишнього природного середовища» в діяльності Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради в ході якої, виявлено порушення вимог зазначених нормативних актів, у зв’язку з чим на їх усунення в.о. директора департаменту внесено подання, яке на даний час перебуває на розгляді.

Як повідомлялося раніше, до органів внутрішніх справ цього та минулого року надійшло майже 100 заяв про отруєння собак. У деяких випадках дослідження показали, що тварин отруїли протитуберкульозним препаратом ізоніазидом (тубазидом).

comments powered by HyperComments