Львівського губернатора сьогодні звільнили журналісти

Катерина Поліщук  |  Вівторок, 17 вересня 2013, 20:13
Одне з львівських інтернет видань відправило голову ЛОДА Віктора Шемчука у відставку. Журналістів видання не переконало навіть пряме спростування губернатора.
Львівського губернатора сьогодні  звільнили журналісти

Інформаційний сайт 3oko.com.ua посилаючись на власні джерела стверджує, що голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук написав заяву на звільнення. Мовляв, заява вже лежить на столі в Адміністрації президента Януковича.

«Сьогодні цю іще не підтверджену новину обговорюють не лише поза межами ОДА, але й безпосередні підлеглі Шемчука.- йдеться в повідомленні видання -Говорять також про те, що посаду голови ОДА Шемчук готовий віддати за стілець прокурора. От тільки де саме – в якійсь області чи у Генпрокуратурі – ніхто достеменно не знає».

В повідомленні навіть проаналізовано причини через які теперішній губернатор покидає Львівщину. Виявляється регіон занадто провінційний і «бідний» для теперішнього голови ЛОДА.

Віктор Шемчук, спростував цю інформацію у коментарі журналістам під час засідання сесії Львівської облради: «Повна маячня. Наразі спілкуюся із депутатами на сесії облради. Ще раз переконуюся у високому рівні львівської поінформованості - самі видумують новину, самі коментують і самі роблять припущення щодо мого майбутнього. Не дочекаються! Але з усього з цього є й добрий висновок - значить у правильному напрямку рухаємося...».

Протягом дня губернатор активно коментував цю новину у Facebook.

 

 

comments powered by HyperComments