Їсти здорово! У Львові відбудеться ярмарок органічних продуктів

Катерина Поліщук  |  Вівторок, 17 вересня 2013, 15:34
В неділю, 21 вересня 2013 року в подвір’ї Музею Ідей вул. Валова, 18а відбудеться нетиповий продуктовий ярмарок. Тут продаватимуть лише продукти вирощені без пестицидів, синтетичних добрив чи генетично модифікованих організмів.
Їсти здорово! У Львові відбудеться ярмарок органічних продуктів

«Ярмарок органічної їжі» організувала львівська міська громадська організація «Екотерра» за підтримки низки міжнародних екологічних організацій. В подвір’ї «Музею Ідей» львів’янам розкажуть як харчуватись не лише смачно, а й безпечно для життя та здоров’я.

Тут можна буде скуштувати та придбати екологічно чисті продукти, дізнатись як їх відрізнити на полицях магазинів.

За словами Наталії Чоловської, президента ГО «Екотерра», організатора ярмарку, купити такі продукти у львівських торгівельних мережах досить складно, адже справжньої сертифікованої органічної продукції на українському ринку ще небагато. Тож цей ярмарок прекрасна можливість спробувати, які ж на вони на смак.

Для найменших відвідувачів передбачені розваги - майстер-клас із розпису автентичної дерев’яної Яворівської іграшки, майстер-клас із випікання житнього хліба, виступ гурту “Мольфари”. А батьки зможуть про особливості вирощування та зберігання органічних продуктів. На величезному екрані транслюватимуть фільми про продукти з позначкою «органік»

Цього року в ярмарку візьме 25 виробників органічної та натуральної продукції. Вони запропонують до уваги відвідувачів сертифіковані органічні овочі, яйця, мед, крупи, соки, сири та інші натуральні продукти вирощені і зібрані в найчистіших і найбезпечніших регіонах Західної України.

comments powered by HyperComments