Rafinad People

Rafinad People

Rafinad People
Адреса:Львів, Rafinad People, м. Львів, вул. Руданського, 1
Телефон:(032) 261 61 68
Відкриті:без перерви
E-mail:info@rafinad-club.com
Web:http://rafinad-club.com/

Опис закладу

Клуб-ресторан “Rafinad People” подарує вам незабутній відпочинок. Затишна атмосфера, приємна музика і вишукана кухня роблять це місце ідеальним не тільки для побачень, але і для зустрічей з друзьми або діловими партнерами.

Відпочинок у Львові – це клуб-ресторан “Rafinad People”, який на сто відсотків обіцяє вам провести гарно свій вільний час, потанцювати на нічних дискотеках Львова, відвідати справжню українську кухню, скуштувати традиційні блюда Львова та подивитися виступи видатних шоу-балетів. Наш нічний клуб вишуканий та відомий заклад у Львові, який виконаний в парадно-урочистому стилі, характерному для Франції XVII століття. Зручні та багаті меблі в старинному стилі служать монументальним фоном для незабутнього відпочинку, який не залишить вас байдужим навіть, якщо нічні клуби та дискотеки Львова – останнє місце відпочинку, куди ви можете піти. Відвідавши клуб, ви зрозумієте, що це по-справжньому чарівне місце, де можна відпочити не тільки тілом, але й душею.

Клуб причаровую своїм затишком, гарною музикою та багатим інтер’єром. У цьому закладі вам ніколи не стане скучно або незручно, тому що він ідеально підходить для ділових переговорів та відпочинку зі старими друзями. Найкращі дискотеки Львова представлені в повному різноманітті, але серед них виокремився саме клуб-ресторан “Rafinad People”, повз який просто неможливо пройти и не стати свідком чарівного дійства цього закладу. Львів нічні клуби переважно одноманітні, що точно не можна сказати про наш заклад, де вас чекають привітні, ввічливі та уважні офіціанти, та найкращі нічні дискотеки.

У Клубі для кожного відвідувача працює:

  • ресторан європейського рівня
  • сигарний зал
  • відкрито два VIP зали
  • зал для некурящих
  • велика лаундж зона
  • стриптиз клуб
  • багато інших, не менш цікавих речей

Фото закладу

Сливка
Адреса:Львів, м. Львів, вул. Театральна, 24
Телефон: +380 (32) 235-58-28, +380 (67) 592-51-03
Web:http://www.artslyvka.com/
Щось цікаве
Адреса:Львів, м. Львів, площа Ринок, 13
Телефон:063 310 4047
Відкриті:без перерви
Web:https://vk.com/somein13