Дублін

Дублін

Дублін
Адреса:Львів, Дублін, проїзд Крива Липа, 5
Телефон:+38 (032) 272-88-74, тел/факс +38 (032) 261-61-71
Відкриті:10:00 - ...
Web:http://www.dublin.com.ua

Опис закладу

Паб "Дублін" — демократичний заклад, де Ти відчуєш себе комфортно, незважаючи на вік і соціальний статус. Вдень тут смачно пообідаєш з діловими партнерами за бізнес-ланчем, а ввечері — проведеш час зі своїми друзями, смакуючи пиво.

Коли йдеться про футбол, "Дублін" стає місцем для галасливого відпочинку зі справжніми фанатами, за келихом улюбленого пива, переймаючись долею матчу вболіваючи за улюблену команду. Ти опинишся в атмосфері по-справжньому ірландського закладу — це веселе місце, де можна приємно поспілкуватися із друзями та навіть серед незнайомців побути своїм.

Особливої уваги заслуговує велика віскі-карта закладу. Народне ірландське прислів’я говорить: «Немає людей, які не люблять віскі, є люди, які ще не знайшли свій смак». У "Дубліні" є понад 50 видів віскі із п’яти країн світу, а саме з Ірландії, Шотландії, Сполучених Штатів Америки, Канади та Японії. Тому, якщо Ти є справжнім шанувальником віски, зможеш знайти свій смак

Класична концепція пабу, як явище, що передбачає широкий вибір пива, здебільшого пива незвичайного. До прикладу, всесвітньо відомі елі: ірландський Newcastle та «гордість Лондона» англійський LondonPride. Також в асортименті є пиво найгустіших та найміцніших сортів — ірландський стаут Guinness та фірмове живе пиво «Дублін», яке має цілих 9 обертів! Будь обережний з ним! Не забудь скуштувати і справжній сидр одного з найстаріших виробників Strongbow — єдина стовідсотково англійська марка. Безумовно, є і традиційні Krombacher, Amstel, Paulaner тощо.

Традиції ірландських пабів втілені найменших деталях. Тут є і традиція трьох ударів дзвону, коли перший удар означає останнє замовлення для кухні, другий — останній раз наливаємо, а третій попереджає про те, що Ти останній клієнт.

Тобі особливо пощастить потрапивши на різноманітні святкування, такі як День Св. Патріка 17 березня, День Народження пабу 30 вересня, або Halloween, оскільки саме в ці дні у пабі панує невгамовна атмосфера емоцій та веселощів!

Фото закладу

Меделін
Адреса:Львів, пл. Коліївщини, 1 (на перехресті вулиць Староєврейської та Федорова)
Телефон:+38 (032) 235-40-45
Відкриті:10:00 - ...
Esse Florese
Адреса:Львів, проїзд Крива Липа, 1
Телефон:+38 (032) 225-50-84
Відкриті:10:00 - ...
E-mail:esseflorese@ukr.net
Web:www.esseflorese.lviv.ua