Садового викликали у Рівне

Олег Довганик  |  Субота, 17 грудня 2016, 07:13
Рівненські свободівці вимагають від мера Львова з'явитися на засідання екологічної комісії обласної ради
Садового викликали у Рівне

Депутати-свободівці Рівненської обласної ради вимагають у міського голови Львова Андрія Садового з'явитися на засідання постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи і дати пояснення стосовно незаконного вивозу сміття на територію Рівненщини.

Відповідний лист підготував та надіслав заступник голови Рівненської облради свободівець Олексій Бучинський 16 грудня 2016 року.

Напередодні комісії облради розглянули звернення ініційоване свободівцями до Андрія Садового, Кабінету Міністрів та Генеральної прокуратури України щодо припинення вивезення твердих побутових відходів зі Львова на територію Рівненської області.

Причиною такого звернення стала поява на теренах Рівненщини кількох стихійних звалищ сміття зі Львова та десятків львівських самоскидів зі сміттям, неодноразово помічених поблизу полігону твердих побутових відходів.

Як йдеться у повідомленні, жителі Острозького району повідомили про ще одну брудну знахідку - поблизу села Оженин на території орендованій приватною структурою виявили нове звалище відходів. Правоохоронці та місцеві жителі знайшли значну кількість фіскальних чеків та поштових конвертів "родом" зі Львова.

"Тобто у нас чергове львівське сміттєзвалище", - зазначають у партії.

comments powered by HyperComments