На Львівщині знайшли людей Януковича (ВІДЕО)

Олег Довганик  |  Четвер, 15 грудня 2016, 07:19
У області готуються до виборів в ОТГ
На Львівщині знайшли людей Януковича (ВІДЕО)

Активісти Національного руху “Державницька ініціатива Яроша” Львівщини, як і обіцяли провели моніторинг виборів до об’єднаних територіальних громад на Львівщині, що пройдуть 18 грудня цього року. ДІЯ робить це вже не вперше.

«Мета, яку ми переслідували – щоб до нової влади не потрапили служителі злочинного режиму Януковича, проти якого український народ боровся спочатку на Майдані, а тепер – через наслідки його правління наші воїни гинуть на передовій у війні з окупантом», – каже координатор НР “ДІЯ” Львівщини Олена Живко.

Активістам вдалося виявити трьох  «перефарбованих лисів» – колишніх регіоналів та  вірних слуг Януковича, які на цих виборах хочуть потрапити у владу об’єднаних громад.

Так до ОТГ на Мостищині балотуються два екс-регіонали – Ігор Чопко та Осип Гачак. Це колишні члени Партії регіонів. Чопко, при Януковичі до 2012 року очолював ще й Пустомитівську РДА та пов’язаний з багатьма земельними скандалами в цьому районі.

Живко також наголосила – на жаль, законних важелів вичистити весь цей політичний непотріб активісти не мають. Тому вони закликають галичан бути відповідальними та добре зважувати свій вибір.

comments powered by HyperComments