У центрі Львова запрацювала хвойдарня (ФОТО)

Олег Довганик  |  Середа, 7 грудня 2016, 16:00
У центрі міста можна замовити "багетень" довжиною 22 сантиметри
У центрі Львова запрацювала хвойдарня (ФОТО)

У центрі Львова на площі Ринок запрацював новий заклад, який викликав хвилю обговорень у соціальних мережах.

«До львів'ян. Щойно дізналася, що у Львові, на площі Ринок відкрилася Перша львівська хвойдарня, в якій реалізовано "свіжий" маркетинговий погляд - свідома легалізація, вірніше, культивування проституції, романтизація розпусних жінок та створення привабливої картинки "сексу за гроші". На логотипі закладу - якась "пор`ядна львівська пані" чомусь мацає себе за цицьки...», - пише користувач Галина Плачинда.

Киянка відзначає, що коли на тій самій площі Ринок відкрили "Криївку" їй було трохи не по собі.

«Тому що я була у справжніх, відтворених в наші дні криївках - в яких багато років тому українські хлопці зводили рахунки із життям, аби не потрапити до рук ворога.. Звісно, я була в "Криївці" - але намагалася сісти спиною до фоток із вояками УПА, котрі висять там на стінах - і які, можливо, знаходили свій вічний спокій в криївках справжніх. Тому "Криївка" на площі Ринок - із п'яними співами та ситими наїдками - мені несимпатична (та й не заходжу я вже туди, коли приїжджаю до Львова)», - йдеться у повідомленні.

«Львів'яни, очевидно, знають, що у Будинку профспілок на Майдані вже двічі намагалися відкрити кафе, одне з яких звалося "Каратєль". Обидва кафе дуже швидко закрили - людське обурення могло конвертуватися у коктейлі Молотова..
Тепер ось - Хвойдарня, де можна замовити "багетень" довжиною 22 сантиметри (є й мені, дешевші) за ціною 400 гривень... У зв'язку із цим усім у мене чомусь виникає одне питання : який відсоток львівських жіночок - хвойди? Звісно, львівські чоловіки голосують гаманцями. Це стосується і проституток, і Першої львівської хвойдарні. І мені справді прикро, що львівські ресторатори - у погоні за заробітками - переходять грань. А може, її просто не відчувають", - пише користувач Фейсбуку.

comments powered by HyperComments