У краєзнавчому музеї "Верховина" в Стрию на Львівщині відкрили виставку "Ми за Україну будемо воювати!"
Неділя, 8 травня 2022, 16:51
Виставка розповідає про історію волонтерського руху на Стрийщині
![У краєзнавчому музеї "Верховина" в Стрию на Львівщині відкрили виставку "Ми за Україну будемо воювати!"](https://varta.com.ua/content/documents/12263/1226243/thumb-item-523x340-e8d7.jpg)
На більш як десяти стендах розмістили історію волонтерського руху, чим живе Стрийська громада останні два місяці після повномасштабного вторгнення росії в Україну.
Серед експонатів світлини, патріотична атрибутика, продукти, які надходять з-за кордону та військова амуніція, пошита стриянами, завдяки якій фронт стає міцнішим.
На відкриття запросили волонтерів, які поділилися власними короткими історіями допомоги захисникам, знищеним війною містам та людям, що вимушено приїхали до Стрийської громади. Також на відкритті було багато слів подяки та підтримки один одному і розуміння того, що Україна незламна, а українці унікальна нація, яка готова на все, щоб перемогти ворожу орду.
Фото - пресслужба Стрийської міськради
Матеріали за темою:
18 липня 2024
13 липня 2024
11 липня 2024
10 липня 2024
Агнешка Гут з Щецину: знавець геральдики, "протонотаріусів" та канцелярій Західнопоморських герцогів
08 липня 2024
07 липня 2024
comments powered by HyperComments