На Львівщині тривожна динаміка захворюваності на COVID-19

П'ятниця, 5 березня 2021, 12:02
В регіоні зростає щоденна кількість виявлених інфікованих коронавірусом і госпіталізованих «ковідних» пацієнтів, зростає чисельність «ковідних» пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні
На Львівщині тривожна динаміка захворюваності на COVID-19

На Львівщині погіршується епідемічна ситуація із захворюваністю на COVID-19. Про це сьогодні, 5 березня 2021 року на традиційному брифінгу у Львівській ОДА заявив керівник обласного Департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

«Динаміка останніх днів є тривожною. Так, за кількістю підтверджених випадків, звернень пацієнтів за медичною допомогою, кількістю госпіталізованих, кількістю викликів бригад екстреної медичної допомоги до пацієнтів із підозрою на COVID-19, ми повертаємося  до показників середини-кінця жовтня 2020 року», – зазначив чиновник

Чемерис нагадав, що за минулу добу із діагнозом COVID-19 в області госпіталізували 188 осіб. Скерували на самоізоляцію 1419 людей, коронавірусну інфекцію методом ПЛР підтвердили у 646 людей. В реанімації перебуває 143 людей, з них на апаратах ШВЛ – 34. Загалом в стаціонарах перебуває – 1690 хворих, тобто на сьогодні завантаженість ліжкової мережі медичних закладів області становить майже 43%.

Враховуючи ситуацію, керівник Департаменту вкотре закликав мешканців області беззаперечно дотримуватись правил карантину: максимально уникати місць масового скупчення людей, дотримуватись дистанції, гігієни рук.

Нагадаємо, що вчора МОЗ України оновило розподіл на карантинні зони. Згідно з ним, Львівську область віднесли до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки. 

comments powered by HyperComments