У львівській початковій школі «Дзвіночок» на вулиці Нєкрасова, 33 почав зсуватися дах

Неділя, 21 лютого 2021, 08:45
Інцидент трапився учора ввечері, біля 17:30 рух на вулиці Нєкрасова було перекрито і підрядник приступив до протиаварійних заходів
У львівській початковій школі «Дзвіночок» на вулиці Нєкрасова, 33 почав зсуватися дах

Учора, 21 лютого 2021 року у Львові в будинку на вулиці Нєкрасова, 33 почав зсуватися дах. Про це із посиланням на заступницю міського голови Львова із питань житлово-комунального господарства Ірину Маруняк повідомила прес-служба Львівської міськради.

Ірина Маруняк повідомила, що зсув даху трапився у правій частині будівлі на вулиці Нєкрасова, 33, де розташовані навчальні приміщення початкової школи із дошкільним відділенням. В лівій частині будинку, де розташовані житлові помешкання, жодної небезпеки для мешканців немає. На місці події працюють комунальні служби. Для перекриття вул. Некрасова для проїзду транспорту залучено поліцію. Близько 17:30 у суботу підрядник приступив до виконання протиаварійних робіт.

«На вул. Некрасова, 33 сьогодні ми виявили, що прогресує ситуація – з'їжджає дах з правої частини будинку. Цей будинок поділений на дві частини –  там, де є квартири, небезпеки для мешканців немає. В іншій частині будівлі розташовані навчальні приміщення одного з міських навчальних закладів. Власне над тією частиною, де є навчальні приміщення, зсувається дах.

Ми будемо старатися стабілізувати ситуацію, щоби закріпити ту частину даху, вжити всіх протиаварійних заходів і унеможливити аварійну ситуацію. Зараз, щоби не було небезпеки проїзду повз цей будинок, ми з допомогою поліції закрили вулицю Некрасова. Крім того, ми загородили прохід біля будинку стрічкою. На місці зараз є працівники ЛКП, вони не дають можливості проходу людей біля самого будинку, а лише таким чином, щоби дистанція була відповідна для безпеки мешканців.

Плануємо, що підрядник буде працювати і вдень і вночі, щоби стабілізувати ситуацію. Крім того буде працювати вночі поліція патрульна, щоби забезпечити перекриття вул. Некрасова. І також будуть працювати працівники ЛКП, щоб стежити, аби люди не проходили біля самого будинку», – розповіла Ірина Маруняк.

Як повідомила керівниця міського управління освіти Зоряна Довганик, йдеться про приміщення, які є в користуванні початкової школи «Дзвіночок» з дошкільним відділенням.

«Це є початкова школа «Дзвіночок» з дошкільним відділенням. Це не є основне приміщення цього навчального закладу. То є сусідній будинок, де ми орендуємо частину приміщень – маємо там комп’ютерний клас, один 3-й клас, і одну дошкільну групу. Ми садочкову групу переведемо, на понеділок-вівторок зробимо дистанційне навчання», – повідомила Зоряна Довганик.

Прес-служба Львівської міськради також опублікувала коментар першого заступника міського голови Львова Андрія Москаленка із приводу зсуву даху в будинку № 33 по вулиці Нєкрасова. За словами посадовця, причину зсуву даху можна буде назвати тільки після отримання технічних висновків.

«Наші міські служби одразу виїхали на місце. Щоб подбати про безпеку людей, які проходять поруч, було прийнято рішення тимчасово перекрити рух цією вулицею, і станом на зараз на місці працює підрядник, який усуває аварійність. Тут потрібно укріпити дах. Це може тривати декілька днів. Тут розміщене одне з приміщень початкової школи. На час проведення робіт і доти, доки не буде підтверджено, що будівля є безпечною, діти будуть переведені в інший корпус», – зазначив Андрій Москаленко.

«Зараз, коли наші міські служби виїхали на місце, зрозуміло, що погодні умови та нависання снігу були одним із рушіїв виникнення аварійної ситуації. Лише після отримання технічних висновків ми зможемо назвати точну причину», – додав заступник мера.

comments powered by HyperComments