На Львівщині низку автодоріг закрили для проїзду великогабаритного транспорту

Четвер, 11 лютого 2021, 12:32
Рішення про обмеження проїзду автодорогами Львівщини великогабаритного автотранспорту прийнято у зв’язку із погіршенням погодних умов
На Львівщині низку автодоріг закрили для проїзду великогабаритного транспорту

На Львівщині у зв’язку з погіршенням погодних умов тимчасово призупинили проїзд для великогабаритного транспорту такими дорогами:

- Н-09 Мукачево-Івано-Франківськ-Рогатин -Львів

- М-06 Київ-Чоп (ділянка Гамаліївка – Миколаїв)

- М-09 Тернопіль-Львів-Рава Руська

- М-10 Львів-Краковець

- М-11 Львів-Шегині

- Н-13 Львів-Самбір-Ужгород

- Н-17 Львів-Радехів-Луцьк

- Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква

Для очищення доріг від снігу впродовж ночі задіяли понад 234 одиниці техніки.

Відтак, Служба автомобільних доріг у Львівській області задіяла 166 одиниць техніки та використала 946 тонн піщано-соляної суміші. Своєю чергою, департамент дорожнього господарства облдержадміністрації залучив до очищення доріг 68 технічних засобів та використав 280 тонн ПСС.

«Просимо водіїв бути уважними та обережними за кермом. При можливості, сьогодні-завтра, без нагальної необхідності, не виїжджати на дороги», – повідомляють у прес-службі Львівської ОДА.

Львівська облдержадміністрація закликає мешканців області та гостей дотримуватися правил дорожнього руху. У разі виявлення не розчищених або не посипаних доріг звертайтесь на гарячу лінію області «112». Просимо мешканців зважати на прогноз погоди та бути обережними під час руху.

comments powered by HyperComments