Новостворені Львівське і Стрийське районні управління Нацполіції отримали керівників

П'ятниця, 15 січня 2021, 15:42
Сьогодні керівників Львівського і Стрийського районних управлінь Національної поліції представляв начальник ГУ Нацполіції Львівщин Василь Віконський
Новостворені Львівське і Стрийське районні управління Нацполіції отримали керівників

Внаслідок проведеної реформи чисельність районів на Львівщині скоротилася. Відповідно до нового територіального устрою змінюється і система районних управлінь Національної поліції України на Львівщині. Новостворені Львівське та Стрийське районні управління поліції Львівщини очолили підполковник поліції Павло Гарасим та полковник поліції Микола Луговий. Про це повідомили у відділі комунікації ГУ Національної поліції України у Львівській області.

Нових керівників Львівського та Стрийського районних управлінь поліції сьогодні, 15 січня, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський представив керівникам територіальних підрозділів поліції Львівщини, а також головам районних державних адміністрацій та міських рад Львівщини під час відеоселекторної наради.

«Бажаю вам успіхів та наснаги в роботі. Пам'ятайте, що довіра громадян до поліції напряму залежить від того, як ми дбаємо про безпеку людей та дотримання правопорядку», – зазначив Василь Віконський.

До призначення на посаду начальника Львівського районного управління поліції підполковник поліції Павло Гарасим обіймав посаду начальника Шевченківського відділу поліції. Полковник поліції Микола Луговий, перед тим як обійняти посаду начальника Стрийського районного управління поліції, керував Стрийським  відділом поліції.

comments powered by HyperComments