Львівську обласну психіатричну лікарню «Заклад» реорганізують

Середа, 13 січня 2021, 17:44
За словами заступника голови Львівської ОДА Івана Собка «не потрібно боятися реорганізації»
Львівську обласну психіатричну лікарню «Заклад» реорганізують

Сьогодні у Львові на засіданні постійної комісії  з питань охорони здоров’я та материнства Львівської обласної ради обговорювалося питання можливого перепрофілювання і реорганізації КНП ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад». Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко закликав профільну комісію ухвалити спільне рішення, яке позитивно відобразиться на діяльності установи та не ляже тягарем на обласний бюджет.

«Об’єднати «Заклад» із Львівською обласною клінічною психіатричною лікарнею (на вул. Кульпарківській у Львові – ред..) було б оптимальним варіантом.

Мусимо спільно розділити цю відповідальність і вирішити питання. На мою думку є два варіанти розвитку подій. У першому випадку комісія та власник установи дає керівнику ще трохи часу із чіткими часовими межами для врегулювання ситуації. А у другому варіантів ми винесемо питання про реорганізацію закладу на сесію обласної ради», – наголосив під час комісії  Іван Собко. Він каже, що при об’єднанні «Закладу» із психлікарнею на Кульпарківській зі штатного розпису доведеться вилучити до 20% персоналу «Закладу». Усі інші фахівці працюватимуть надалі.

«Не треба боятись реорганізації. Ми говоримо про об’єднання, а не ліквідацію. Торік у межах субвенції на підтримку медичних закладів психіатрії надали пріоритет, але дотувати «Заклад» в обласного бюджету можливості нема. Проте якщо депутатський корпус погодиться дофінансовувати цей заклад -  то так і зробимо», – зазначив Іван Собко.

Під час засідання комісії також розглянули питання поточних витрат на діяльність Фтизіопульмоногічного центру, Перинатального центру, Західноукраїнського дитячого медичного центру та інших установ.

comments powered by HyperComments