Львівські рятувальники отримали пожежний автомобіль першої допомоги

Середа, 13 січня 2021, 16:05
Спецавтомобіль для ДСНСівців побудований на базі мікроавтобуса «Peugeot Boxer»
Львівські рятувальники отримали пожежний автомобіль першої допомоги

Львівські рятувальники ДСНС України отримали новий пожежний автомобіль першої допомоги АПД-2, який збудовано на базі мікроавтобусу «Peugeot Boxer» 4 ´ 2 і укомплектований аварійно-рятувальним обладнанням і пожежно-технічним інструментом. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України на Львівщині.

У ГУ ДСНС Львівщини зазначають, що це другий із п’яти автомобілів легкого класу, передбачених для закупівлі в рамках проєкту «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні», який реалізується за підтримки Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine.

Вартість спецавтомобіля –  понад 3 мільйони гривень, він характеризується потужністю двигуна в 160 кінських сил, максимальною швидкістю з повним навантаженням – 155 км/год, ємністю цистерни для води – 500 літрів, ємністю баку для піноутворювача – 20 літрів. У комплектацію авто також входить аварійно-рятувальне обладнання, зокрема, гідравлічний інструмент, бензоріз, бензопила, медична укладка із необхідними лікарськими засобами.

Авто являється універсальним спецтранспортом для порятунку людей під час ДТП, гасіння невеликих пожеж та інших небезпечних подіях, й дозволить рятувальникам врятувати не одне людське життя.

Фото – прес-служба ГУ ДСНС України у Львівській області.

comments powered by HyperComments