Політсила екс-президента Петра Порошенка визначилася із кандидаткою на посаду голови Львівської обласної ради

Неділя, 29 листопада 2020, 09:56
Кандидатом на посаду голови Львівської облради від «Європейської Солідарності» буде Ірина Гримак
Політсила екс-президента Петра Порошенка визначилася із кандидаткою на посаду голови Львівської обласної ради

На першій нараді фракції «Європейської Солідарності» у Львівській обласній раді визначили кандидатуру на посаду голови облради. Про це повідомив народний депутат України від «Європейської Солідарності» Олег Синютка.

«Одностайно, при двох які утрималися, фракція підтримала рішення Ради Львівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» та підтримала кандидатуру Ірини Гримак на посаду голови Львівської обласної ради», – написав Синютка.

Він також повідомив, що Олега Дуду одностайно обрали керівником фракції «Європейської Солідарності» в обласній раді.

««Європейська Солідарність» отримала 30,9% голосів виборців у Львівській області. Завдяки такому результату в обласній раді наша політична сила отримала 28 мандатів і стала найбільшою фракцією Ради.

Я переконаний, що до професійної команди фракції «Європейської Солідарності» долучаться представники демократичних проукраїнських партій, які увійшли до обласної ради.

Об'єднанню демократичних сил: «Європейської Солідарності», «Свободи», «Голосу», «Самопомочі», «Батьківщини», «Народного Руху України», «Української Галицької Партії», альтернативи немає.

Так буде створено дієву більшість, яка стане прототипом об’єднання всіх демократичних сил на всеукраїнському рівні», – наголосив Синютка.

comments powered by HyperComments