На Львівщині завершують ремонтувати автодорогу, яка веде до Поморянського замку

Середа, 25 листопада 2020, 15:42
До кінця тижня мають завершити укладку асфальту на автодорозі загального користування місцевого значення Перемишляни – Чемеринці – Плугів
На Львівщині завершують ремонтувати автодорогу, яка веде до Поморянського замку

На Львівщині тривають роботи по ремонту автомобільних доріг. На автодорозі, яка веде до старовинного Поморянського замку – Перемишляни – Чемеринці – Плугів ло кінця тижня дорожники завершать укладати асфальт. Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

«Ця дорога є стратегічно важливою, бо веде до Поморянського замку – визначної пам'ятки ХVI століття. Дорогу ремонтують на двох ділянках. Від села Виписки до Чемеринців проклали понад 8 кілометрів асфальтобетонного покриття. Дорожники облаштовуватимуть розмітку та узбіччя. Інша ділянка – від Чемеринців до села Дунаїв. Тут влаштували 5 кілометрів вирівнюючого шару та приступили до укладання асфальту», –  розповів заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

На ремонт цієї дороги виділили 90 мільйонів гривень. Роботи проводить підрядна організація «Шляховик-Т».

До слова, нині працівники дорожнього департаменту спільно з координатором ініціативи COST у Львівській області Мирославом Сімкою провели нагляд за виконанням робіт на цій дорозі. Їх висновки – роботи проводять відповідно до всіх технічних параметрів та норм.

«Ми постійно акцентуємо увагу підрядникам на якості проведених робіт, бо від цього залежить безпека водіїв та пасажирів, а також також термін експлуатації покриття», – додав Юрій Бучко.

Зазначимо, впродовж року на Львівщині відремонтували понад 450 кілометрів доріг.

comments powered by HyperComments