У Стрийському районі на Львівщині судитимуть п’ятьох членів дільничної виборчої комісії

Понеділок, 23 листопада 2020, 16:42
Членам ДВК із села Йосиповичі інкримінують порушення виборчого законодавства, а саме дочасне підписання протоколу
У Стрийському районі на Львівщині судитимуть п’ятьох членів дільничної виборчої комісії

Стрийська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо п’яти жительок с.Йосиповичі (Стрийський район), яких обвинувачують у підписанні протоколу про підсумки голосування до остаточного заповнення протоколу, а також підписання такого протоколу не на засіданні виборчої комісії, вчиненого групою осіб, без попередньої змови між собою (ч.1 ст.28 ч.1 ст.158-3 Кримінального Кодексу України. Про це інформує пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Встановлено, що під час проведення місцевих виборів 25 жовтня цього року п’ятеро членів ДВК (голова, заступник, секретар та двоє членів) віком від 27 до 48 років, всупереч чинному законодавству, за кілька годин до завершення голосування підписали протокол ДВК про підрахунок голосів виборців при обранні депутатів до Львівської обласної ради, тобто до підсумкового засідання дільничної виборчої комісії та остаточного заповнення протоколу.

Досудове розслідування, яке здійснювали слідчі Стрийського ВП ГУ НП у Львівській області, завершене.

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк 5 років.

comments powered by HyperComments