На Львівщині ввели в експлуатацію оновлену автодорогу Східниця – Пісочна

П'ятниця, 25 вересня 2020, 16:12
Ремонт дороги довжиною 52,5 кілометри розпочали іще у 2017 році, але тоді через брак грошей роботи призупинили
На Львівщині ввели в експлуатацію оновлену автодорогу Східниця – Пісочна

Сьогодні, 25 вересня 2020 року опівдні відбулося урочисте офіційне відкриття після ремонту автомобільної дороги Східниця – Пісочна. Загальна довжина цієї автодороги – 52,5 кілометри. Про це повідомили в обласному Департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, пише прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

Ремонт автодороги Східниця – Пісочна на Львівщині розпочали у 2017 році, відтак відремонтували 20 км у вирівнюючому шарі та 13 км у верхньому шарі асфальтобетонного покриття. Через нестачу фінансування роботи призупинили.

«Найбільший фінансовий ресурс скерували за каденції Володимира Зеленського, це понад 330 мільйонів гривень.  Загальна вартість ремонту – 411,7 млн грн.

Дорогу ремонтували на двох ділянках – Дрогобич – село Пісочна та смт. Східниця – місто Борислав. На сьогодні, тут влаштували якісне асфальтобетонне покриття, з’їзди та тротуари у межах населених пунктів, металеве бар’єрне огородження, сучасні дорожні знаки маршрутного орієнтування», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Окрім того, за ініціативи Служби автомобільних доріг у Львівській області  розробили та встановили спеціальні знаки індивідуального проектування «Випереджайте безпечно». Вони нагадуватимуть водіям про безпечний інтервал для випередження велосипедистів.

Ремонт проводила підрядна організація ТзОВ «Автомагістраль-Південь».

«Відремонтований автошлях є стратегічно важливий, оскільки веде до низки туристичних перлин Львівщини – Східниці, Верхнього Синьовидного, “Сколівських Бескидів”,  фортеці Тустань, Трускавця тощо. Відтак, переконаний, відремонтований маршрут дозволить залучити ще більше туристів в регіон, а це сприятиме економічному, культурному та інвестиційному розвитку Львівщини», – підкреслив Юрій Бучко.

Зазначимо, до кінця року в межах Президентської ініціативи «Велике будівництво» в області  відновлять 317 кілометрів доріг. Львівщина отримала рекордну суму – понад 5 млрд грн на реалізацію цієї програми.

comments powered by HyperComments