Мешканець Буковини намагався незаконно завести через Львівщину штучні зуби

Четвер, 17 вересня 2020, 17:10
Спробу контрабанди штучних зубів виявили працівник Галицької митниці на пунктів пропуску «Шегині – Медика»
Мешканець Буковини намагався незаконно завести через Львівщину штучні зуби

Сьогодні зранку мешканець Буковини, який їхав із Республіки Польща смугою спрощеного митного контролю – «зеленим коридором» на автомобілі «Mercedes Sprinter» намагався ввести в Україниу штучні зуби. Зловмисником є мешканець міста Чернівці, якому 33 роки. Про це повідомили у Галицькій митниці.

Під час митного оформлення виникла підозра щодо наявності в даному транспортному засобі предметів та товарів, що підлягають обов’язковому декларуванню. Митники вивели автомобіль з загального потоку для проведення поглибленого огляду. У конструктивних порожнинах, під переднім пасажирським сидінням було виявлено, прикриті особистими речами, 4 картонні коробки, в яких містились 134 комплекти штучних зубів по 8 зубів в кожному.

Так, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Товар вилучено. Його вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

comments powered by HyperComments