На Львівщині дорогу між Яворовом і Грушевом відремонтують за 7 мільйонів євро

П'ятниця, 21 серпня 2020, 14:56
Довжина ділянки дороги, яку відремонтують в рамках програми «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні» складає 19,5 кілометрів
На Львівщині дорогу між Яворовом і Грушевом відремонтують за 7 мільйонів євро

Сьогодні стартували роботи із капітального ремонту автодороги Т-14-20
Яворів – Грушів. Ремонт 19,5 кілометрів автодороги обійдеться у 7 мільйонів  євро кредитних коштів, які виділено в рамках програми «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні». Завершити роботи планують у наступному році. Про це повідомив інтернет-портал «ZAXID.NET».

Про старт робіт на автодорозі Т-14-20 Яворів – Грушів сьогодні оголосили Міністр Кабінету Міністрів України Олег Нємчінов, заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко та керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза та президент польської компанії «Дрог-Буд» Здзіслав Ян Новак.

У Службі автомобільних доріг Львівщини розповіли, що капітальний ремонт автомобільної дороги Т-14-20 Яворів-Грушів передбачає розширення земляного полотна та проїжджої частини відповідно до нормативних вимог, влаштування водовідведення та заміну існуючих залізобетонних труб, а також конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім посиленням основи. Крім цього, проект передбачає влаштування тротуарів та освітлення в межах населених пунктів, зупинки громадського транспорту та заходи для безпеки дорожнього руху.

Зараз на дорозі розпочали земляні роботи та зрізання пошкодженого дорожнього покриття. Там також заплановано капітальний ремонт залізобетонного мосту через річку Ретичин та перебудова мосту через річку Липовець. Відремонтована дорога відповідатиме параметрам IV категорії. Вартість робіт 7 млн євро. Підрядник – польська компанія «DROG-BUD Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia».

Окрім того, у межах проекту ремонтуватимуть також дороги Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий км 0+000 – км 46+435; Т-14-01 КПП «Смільниця» – Старий Самбір км0+000 – км 29+960 та Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська км 3+137 – км 56+307.

Договір між урядом України та урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги на ремонт прикордонних доріг було підписано ще у 2015 році. Кредит передбачений у розмірі 100 млн євро, з яких 25 млн на облаштування трьох пунктів пропуску, 68 млн євро – на реконструкцію шести прикордонних доріг у Львівській та Волинській областях та ще 7 млн євро – для потреб Державної прикордонної служби України. У 2017 році Служба автодоріг у Львівській області провела процедуру закупівлі за моделлю «проектування-будівництво» на капітальний ремонт прикордонних доріг.

 

comments powered by HyperComments