У четвер на Львівщині зі підозрою на COVID-19 до медиків звернулося 330 осіб
![У четвер на Львівщині зі підозрою на COVID-19 до медиків звернулося 330 осіб](https://varta.com.ua/content/documents/12151/1215063/thumb-item-523x340-cbec.jpg)
На Львівщині протягом доби 30 липня 2020 року за допомогою до медиків із приводу коронавірусу звернулося загалом 330 осіб, із яких 115 госпіталізовано, 215 скеровано на самоізоляцію і амбулаторне лікування. Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.
На стаціонарному лікуванні із приводу COVID-19 на Львівщині станом на ранок п’ятниці 31 липня знаходилося 1127 пацієнтів. Найбільше пацієнтів 526 осіб перебувало на стаціонарному лікуванні в обласних лікувальних закладах, в тому числі: у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 202 особи, у Центрі легеневого здоров’я – 176 пацієнтів, у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи – 144 пацієнти, у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охмадит» – 4 дитини.
У міських комунальних лікувальних закладах міста Львова перебувало 228 пацієнтів, в тому числі: у 1-ій міській клінічній лікарні – 84 особи, у 8-ій міській клінічній лікарні – 65 осіб, у клінічній лікарні швидкої медичної допомоги – 78 пацієнтів. Одна породілля із коронавірусом знаходиться у Пологовому будинку № 1 міста Львова.
У міських та районних лікарнях Львівської області перебуває загалом 384 пацієнт, в тому числі: у Стебницькій міській лікарні – 93 пацієнти, у Стрийській міській лікарні – 81 пацієнт, у Кам’янко-Бузькій центральній районній лікарні – 65 пацієнтів, у Рудківській міській лікарні – 41 пацієнт, у Новояворівській міській лікарні імені Юрія Липи – 39 пацієнтів, у Сокальській центральній районній лікарні – 32 пацієнти, а у Жовківській центральній районній лікарні – 22 пацієнти.
У відділеннях інтенсивної терапії і реанімації із приводу коронавірусу перебуває 96 пацієнтів, із них 28 – на апаратах штучної вентиляції легенів.
Зауважимо, що станом на 31 липня 2020 року коронавірус на Львівщині уже виявлено у 9526 осіб (+ 147 за минулу добу), підтверджено уже 2314 випадків одужання від коронавірусу (+ 58 за минулу добу). Померло уже 260 осіб.
У четвер нові випадки інфікування коронавірусом виявлено у таких районах і містах Львівщини:
Бродівський район – 1: Броди – 1;
Буський район – 2: Красне – 1, Ожидів – 1;
Городоцький район – 6: Бартатів – 1, Великий Любінь – 1, Городок – 1, Зелений Гай – 1, Косівець – 2;
Дрогобицький район – 4: Лішня – 1, Нагуєвичі – 1, Oпори – 1, Підбуж – 1, міста Дрогобич – 1, Борислав – 1;
Жидачівський район – 2: Жидачів – 2;
Жовківський район – 8: Деревня – 3, Жовква – 2, Moгиляни – 1, Смереків – 1, Туринка – 1;
Золочівський район – 3: Гончарівка – 1, Золочів – 1, Сновичі – 1;
Кам'янка-Бузький район – 3: Батятичі – 1, Вирів – 1, Новий Яричів – 1;
Львівська міська рада: м. Львів – 72, смт. Рудне – 2;
Миколаївський район – 7: Березина – 1, Миколаїв – 5, Розділ – 1;
Перемишлянський район – 3: Бібрка – 1, Підгородище – 1, Підмонастир – 1;
Пустомитівський район – 15: Давидів – 1, Конопниця – 2, Нижня Білка – 2, Пикуловичі – 1, Скнилів – 2, Солонка – 1, Ставчани – 2, Старе Село – 4;
Радехівський район – 1: Лопатин – 1;
Самбір – 1;
Старосамбірський район – 1: Губичі – 1;
Яворівський район – 14: Завадів – 1, Калинівка – 1, Кам'янобрід – 1, Мужиловичі – 1, Нагачів – 2, Немирів – 1, Новояворівськ – 4, Старий Яр – 1, Шкло – 1, Яворів – 1.