У Львові до кінця року на вулицях встановлять 20 «котівничок»

Субота, 1 серпня 2020, 11:12
Облаштування місць для годування безпритульних котів буде проводити ЛКП «Лев»
У Львові до кінця року на вулицях встановлять 20 «котівничок»

Як стверджують у ЛКП «Лев», у Львові є близько шести тисяч безпритульних котів, які є невід'ємною частиною екосистеми міста. Цих тваринок в основному годують небайдужі мешканці та опікуни, які отримують кожні два місяці корм від компаній-благодійників. Відтак є необхідність у облаштуванні т.зв. «котівничок» – місць для годування безпритульних котів. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Зазвичай місця, де опікуни годують котів, виглядають неестетично через залишки їжі, різні посудини, загальну необлаштованість «котячого побуту». Місцеві мешканці скаржаться на хвостатих та небайдужих, які їх годують, а ті бідкаються, що люди не дають їм змоги підгодовувати знедолених тварин. Для вирішення такої проблеми команда ЛКП «Лев» розробила проект встановлення котівничок по місту – конструкцій, створених для зручного годування котів та забезпечення охайності місця годівлі», – розповів в.о. директора ЛКП «Лев» Андрій Пінчук.

Котівничка складається з двох частин: у нижньому піддоні встановлюються миски, а верхній дашок захистить їжу від опадів, також він може слугувати місцем для відпочинку котів у теплу пору року. На конструкціях буде розміщено табло з інформуванням мешканців, що тварини є під захистом, відповідно до хвали Львівської міської ради № 3714 від 31 липня 2014 року.

У планах підприємства – розміщення таких конструкцій по всьому місту, до кінця року буде встановлено 20 штук. На сьогодні на вулицях міста є 10 котівничок – 6 у Франківському районі та 4 у Шевченківському. Проект реалізовується винятково за кошти благодійників ЛКП «Лев».

comments powered by HyperComments