Львівщина vs коронавірус: кількість шпиталізованих та географія інфікування за 26 липня 2020 року
![Львівщина vs коронавірус: кількість шпиталізованих та географія інфікування за 26 липня 2020 року](https://varta.com.ua/content/documents/12149/1214887/thumb-item-523x340-bccd.jpg)
Протягом минулої доби на Львівщині із приводу коронавірусу до медиків звернулося 108 осіб, із них госпіталізовано на стаціонарне лікування 45 осіб, іще 63 осіб скеровано на самоізоляцію і амбулаторне лікування. Про це повідомила прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.
Нагадаємо, що протягом минулої доби на Львівщині проведено 378 ПЛР-тестувань, які зафіксували 120 нових випадків інфікування коронавірусом SARS-COV-2, також лабораторно зафіксовано 104 випадки одужання від коронавірусу. Протягом минулої доби від коронавірусу і пов’язаних із ним ускладень на Львівщині померло іще 5 осіб.
Таким чином, на ранок понеділка 27 липня 2020 року на Львівщині налічується уже 8952 (+ 120 за минулу добу) випадки інфікування коронавірусом SARS-COV-2, від коронавірусу одужало уже 2070 осіб (+ 104). Від коронавірусу і пов’язаних із ним ускладнень померло уже 238 (+5) осіб. Таким чином, кількість «активних» пацієнтів із коронавірусом у Львівській області складає 6644 особи. За весь період епідемії зафіксовано 11131 підозра на корона вірусну інфекцію. Відсоток смертності від коронавірусу на Львівщині складає 2,66%, відсоток одужалих – 23,12% від загальної кількості інфікованих, таким чином продовжує нездужати 74,22% всіх інфікованих коронавірусом в регіоні. Для порівняння, в сусідній Івано-Франківській області відсоток одужалих складає 36,01%, а «активних» – 60,74%.
Львівська обласна державна адміністрація повідомляє про те, що на стаціонарному лікуванні із приводу коронавірусу знаходиться 1025 осіб (15,42% від загальної кількості «активних» пацієнтів із коронавірусом). Вчора на стаціонарному лікуванні перебувало 1006 осіб, таким чином протягом доби неділі із стаціонарного лікування на Львівщині виписали 21 особу.
У обласних лікарнях міста Львова станом на ранок 27 липня 2020 року на стаціонарному лікуванні перебуває 498 пацієнтів із коронавірусом (вчора було 501), в тому числі: у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 193 пацієнти, у Центрі легеневого здоров’я – 167, у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих імені Юрія Липи – 134 пацієнти, у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охмадит» – 4 дитини. На обласні лікарні припадає 48,58% всіх госпіталізованих із приводу коронавірусу в регіоні.
У комунальних лікарнях міста Львова перебуває 208 пацієнтів (вчора було 204), в тому числі – у 1-ій міській лікарні (170 місць) – 72 особи, у 8-ій міській лікарні (200 місць) – 56 осіб, у лікарні швидкої медичної допомоги (300 місць) – 80 осіб. Таким чином, на комунальні лікарні міста Львова припадає 20,29% всіх госпіталізованих у регіоні.
У міських і районних лікарнях у Львівській області перебуває загалом 319 осіб (вчора було 300), в тому числі: у Стебницькій міській лікарні (планова кількість місць – 60) – 84 пацієнти, у Стрийській міській лікарні (планова кількість місць – 90) – 80 пацієнтів, у Кам’янко-Бузькій центральній районній лікарні – 58 пацієнтів, у Рудківській міській лікарні – 37 пацієнтів, у Новояворівській міській лікарні імені Юрія Липи – 32 пацієнти, у Сокальській центральній районній лікарні – 28 пацієнтів. Таким чином на районні і міські лікарні припадає 31,13% від усіх госпіталізованих із коронавірусом у Львівській області.
У відділеннях інтенсивної терапії і реанімації перебуває 90 пацієнтів із коронавірусом (8,78% від усіх ушпиталених і 1,35% від усіх «активних» пацієнтів із коронавірусом), до апаратів штучної вентиляції легенів підключено 24 особи (2,34% від загальної кількості ушпиталених і 0,36% від усіх «активних» пацієнтів із коронавірусом).
Основним «генератором» інфікування у Львівській області і далі залишається територія Львівської міської ради – вчора тут зафіксували 41 новий випадок інфікування коронавірусом, в тому числі у Львові – 39, у Винниках – 2.
На другому місці за кількістю інфікованих – Жидачівський район – тут виявили вчора 14 інфікованих коронавірусом SARS-COV-2, в тому числі в Жидачеві – 13 випадків, іще один – у Іванцях.
На третьому місці – Миколаївський район – 11 випадків інфікування, в тому числі у Липівці – 4, у Демні та Красові – по 3, у Дуброві – 1.
На четвертому місці – Кам’янко-Бузький район – 10 нових випадків інфікування, в тому числі: Батятичі – 2, Кам'янка-Бузька – 2, Колоденці – 1, Ременів – 1, Спас – 1, Старий Яричів – 1, Якимів – 2.
На п’ятому місці – Жовківський район, де в неділю виявили 9 випадків інфікування коронавірусом Великі Грибовичі – 1, Деревня – 2, Жовква – 1, Потелич – 1, Сопошин – 1, Стара Скварява – 2, Туринка – 1.
На шостому місці за кількістю інфікованих Пустомитівський район – тут вчора виявили 8 інфікованих, в тому числі Зимна Вода – 3, Зубра – 2, Лапаївка – 1, Старе Село – 2.
На сьомому місці – місто Дрогобич – тут виявили 6 нових випадки інфікування коронавірусом. На восьмому місці – Дрогобицький район – 5 випадків інфікування - Літиня – 2, Нагуєвичі – 1, Станиля – 2.
У Яворівському районі виявлено 3 нові випадки інфікування SARS-COV-2, в тому числі у Івано-Франкове – 1, Кожичі – 1, Яворів – 1.
У Городоцькому, Золочівському та Старосамбірському районах, а також у містах Трускавці та Стрию зафіксовано по 2 нових випадки інфікування коронавірусом, по одному випадку зафіксовано у Новому Селі, Повітно, Майдані-Гологірському, Митулині, Княжпілі і Мігово.
По одному випадку інфікування виявлено у Стебнику та Східниці.